Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing ten behoeve van de afvalfractie incontinentiemateriaal.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aanschaf van 97 semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing, ten behoeve van de afvalfractie incontinentiemateriaal.
Hiervan zijn 63 stuks definitief. De opdrachtgever zal in 2021/ 2022 nog een besluit nemen over de aanschaf van nog eens 34 semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing.