Igény az eredeti nyertes ajánlattevő/koncessziós jogosult által teljesítendő további építési beruházásra, szolgáltatásnyújtásra vagy árubeszerzésre (a 2014/23/EU irányelv 43. cikke (1) bekezdésének b) pontja, a 2014/24/EU irányelv 72. cikke (1) bekezdésének b) pontja, a 2014/25/EU irányelv 89. cikke (1) bekezdésének b) pontja)
Azon gazdasági vagy technikai okok, illetve hátrányok vagy többletköltségek ismertetése, amelyek miatt a szerződő fél személye nem változhat:
2. Jelen szerződésmódosításra arra figyelemmel kerül sor, hogy a Szerződés 3.06. szakaszában rögzített „Végső Zárási Időpontig” a Vevő nem tudta biztosítani a Szerződés 5.01. szakasza szerinti ellenőrzésért felelős személy jelenlétét az átadás helyén, ezért kezdeményezte az Eladási Ügynöknél a „Végső Zárási Időpont” módosítását.
5. A fenti 1-4. pontban foglaltakra tekintettel a Vevő és az Eladási Ügynök megegyeznek Szerződés 3.06. szakaszában rögzített „Végső Zárási Időpont” módosításában, az alábbiak szerint.
Eredeti
Section 3.06 The Closing. On the terms and subject to the conditions set forth herein, the closing of the transactions contemplated by this Agreement, including the conveyance of the Photographic Prints and the license of the Intellectual Property Rights (the “Closing”), shall take place at the offices of the Kovács Réti Szegheő Attorneys at Law (Zugligeti út 41. H-1121 Budapest, Hungary), the Hungarian law office advising the Selling Agent in connection with the transactions contemplated hereby, following the satisfaction or waiver (by the Party for whose benefit the condition exists) of the conditions to Closing as set forth in Article IV., or such other date as may be agreed to by the Parties (“Closing Date”), each in their sole discretion, but in any event, no later than 26 of August2021 (such date, the “Final Closing Date”).