Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka
Reference number: WIŚ.271.1.11.2021
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
a) odbiór odpadów komunalnych segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka, transport i zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami.
b) odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych i odpadów ulegających biodegradacji od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka i ich transport do Instalacji Komunalnej - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie, Linia mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów 38-400 Krosno ul. Białobrzeska 108 (niesegregowane), Kompostownia odpadów zielonych w Krośnie MPGK Sp. z o.o. 30-400 Krosno ul. Białobrzeska 108 (bioodpady).
c) zagospodarowanie odpadów
d) obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Chorkówce
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: