Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bedrijfsinformatie Diensten
Referentienummer: IUC21-640
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72300000 Uitwerken van gegevens
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht heeft betrekking op de levering van bedrijfsinformatie via een online oplossing met betrekking tot specifieke entiteiten en markten voor analytische doeleinden. De toekomstige opdrachtnemer levert een online oplossing, waarin gebruikers data kunnen zoeken, filteren, sorteren, selecteren, categoriseren, presenteren, monitoren en exporteren.
Binnen de Rijksoverheid is er op veel plekken behoefte aan gegevens over entiteiten. Naast de behoefte aan basale informatie bestaat er een behoefte aan:
• FIOD en NWVA: ter ondersteuning van opsporingsactiviteiten;
• Douane: om de financiële gezondheid van partijen waarmee hij samenwerkt te monitoren;
• Defensie en (IUC) Belastingdienst: in de voorbereiding van aanbestedingen, ter ondersteuning van inkopers in het kader van risicobeheersing en om contractmanagement uit te voeren;
• Ministerie Economische Zaken: ten behoeve van inzicht in bedrijfsstructuren.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72321000 Diensten voor database met toegevoegde waarde
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De totale omvang van de opdracht is geraamd op circa 2 à 3 miljoen euro.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:
Perceel 3: Databehoefte offline:
Perceel nr.: 3