Opis przedmiotu zamówienia.
2. Zakup paliw w ilościach szacunkowych:
— benzyna bezołowiowa 95 - 627 944 litrów
— olej napędowy - 423 429 litrów
5. Dostarczone Zamawiającemu karty paliwowe muszą umożliwiać rozliczania opłat drogowych ViaToll.
Wymagania prawne oraz wymagane parametry jakościowe przedmiotu zamówienia.
2. Olej napędowy musi spełniać parametry jakościowe zgodnie z wymaganiami aktualnej normy jakościowej PN-EN 590+A1:2017-06 +poprawka PN-EN 590+A1:2017-06/Ap1
I nie przekraczać maksymalnie 7 % zawartości biokomponentów (B7).
5. Zakup paliw i produktów pozapaliwowych dokonywany będzie po cenie aktualnie obowiązującej na danej stacji paliw należącej do sieci stacji Wykonawcy w momencie zakupu pomniejszone o rabat udzielony przez Wykonawcę.