Supplies - 524730-2018
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2018/S 229-524730
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa stropnic stalowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 285-1)
Numer referencyjny: 701802036
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Nr zadania 1
(poz.) Nazwa materiału Uzupełnienie Razem szt.
1.1 Stropnica stalowa członowa SCGB-G96-5 RYS.4 L-1500 MM ilość 15 szt.
1.2 Stropnica stalowa członowa SCGB-G96 5 RYS.5 L-1600 MM ilość 70 szt.
1.3 Zespół sworznia D500-1245-00 STROPNICA SCGB ilość 100 szt.
1.4 Klin poprzeczny C500-1246-08 STROPNICA SCGB ilość 40 szt.
Część nr: 2
Nr zadania 2
2.1 Stropnica uniwersalna górnicza USG KO L-12000 mm Prostka KO bez otworów ilość 765 szt.
Część nr: 3
Nr zadania 3
3.1 Stropnica prosta uniwersalna V-29 L-1500 MM z otworem fasolowym o dł. 120MM i średnicy Q42MM w środku stropnicy bez podkładki ilość 2 239 szt.
3.2 Stropnica prosta uniwersalna V-32 L-2500 MM z otworem fasolowym o dł. 120MM i średnicy Q46MM w środku stropnicy bez podkładki ilość 2 006 szt.
Część nr: 4
Nr zadania nr 4
4.1 stropnica prosta uniwersalna V-29 L-5000 MM z otworami i podkładkami ilość 1 189 szt.
4.2 Stropnica prosta uniwersalna V-29 L-3500 MM z otworami i podkładkami ilość 600 szt.