A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2.1. Felek rögzítik, hogy a Tervező által 2020. július 2-án bejelentett a koncepciótervezési szakaszra vonatkozó akadályközlés oka 2020. szeptember 16. napjával megszűnt.
2.2. A tervezői akadályközlés okának megszűnésére tekintettel a Tervezőt érintő kötbérterhes Előkészítési fázis / Koncepció készítési rész határidő számítása 2020. szeptember 17. napjával kezdődően folytatódik.
2.3. Felek rögzítik, hogy az alábbi feladatok, a tervezői akadályközlés időpontjában folyamatban voltak, nem zárultak le, azok teljesítése a 2.1. pontban foglaltakra tekintettel a 2.2. pontban megjelölt naptól folytatódik:
- Szerződés II.4.A. I.2) pontjában meghatározott Előkészítési fázis / Koncepció készítési rész
2.4. Felek megállapodnak, hogy a 2.3. pontjában meghatározott feladat teljesítésére a 2.2. pontban megjelölt időponttól kezdődően az alábbi (kötbérköteles) határidő áll Tervező rendelkezésére:
- Szerződés II.4.A. I.2) pontjában meghatározott Előkészítési fázis / Koncepció készítési rész +22 nap.
2.5. Felek rögzítik, hogy Szerződés II.4.A. I.3) pontjában meghatározott Előkészítési / Vázlatterv készítési rész határideje a Szerződés II.4. A. I.2) Előkészítési fázis / Koncepció készítési rész elfogadását követően, Vázlatterv készítési rész Megrendelő általi írásbeli elrendelésével kezdődik, Megrendelő által kijelölt koncepció tovább tervezésével.