Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja strażnicy OSP w Osiecku wraz z zakupem wyposażenia
Numer referencyjny: 2022/S148-423056
II.1.2)Główny kod CPV34114110 Pojazdy ratownicze
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja strażnicy OSP w Osiecku wraz z zakupem wyposażenia. Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku oraz Roboty budowlane przy przebudowie remizy OSP Osiek.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Roboty budowlane - Przebudowa remizy OSP
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45000000 Roboty budowlane
II.2.4)Opis zamówienia:
Przebudowa budynku usługowego - strażnicy OSP w Osiecku - wymiana drzwi, remont schodów, balustrad i
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34114000 Pojazdy specjalne
Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecku.