II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów leczniczych
Numer referencyjny: DZP.381.38A.2021
II.1.2)Główny kod CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych z podziałem na 58 części
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Leki różne I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.1 SWZ
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33632000 Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Cisatracurium - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.2 SWZ
II.2.1)Nazwa:
Chlorowodorek kwasu 5-aminolewulinowego
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Chlorowodorek kwasu 5-aminolewulinowego- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.3 SWZ
Ethiodized oil - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.4SWZ
Leki odurzające i psychotropowe
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Leki odurzające i psychotropowe - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.5 SWZ
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652100 Środki przeciwnowotworowe
Lomustyna, Procarbazyna- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.6SWZ
Niraparib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.7 SWZ
Umeklidynium + Wilanterol
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Umeklidynium + Wilanterol - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.8 SWZ
Apomorfina - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.9 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Everolimus - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.10SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33642000 Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
Terlipressin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.11SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
Filgrastim - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.12SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Leki różne II- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.13SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Leki różne III- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.14 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Alectynib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.15 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Trastuzumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.16 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Afatinib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.17 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Leki różne IV - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.18 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Leki różne V - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.19 SWZ
Preparaty do żywienia dojelitowego I
Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Preparaty do żywienia dojelitowego I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.20 SWZ
Preparaty do żywienia pozajelitowego
Część nr: 21
Preparaty do żywienia pozajelitowego - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.21 SWZ
Preparaty do żywienia dojelitowego II
Część nr: 22
Preparaty do żywienia dojelitowego II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.22 SWZ
Roztwór białek klejących + roztwór trombiny
Część nr: 23
Roztwór białek klejących + roztwór trombiny - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.23 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33662100 Środki oftalmologiczne
Ranibizumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.24 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
Fluoresceina - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.25 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Paracetamol - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.26 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Propofolum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.27 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
Surfactanum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.28 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652300 Środki immunosupresyjne
Infliximab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.29 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
Mepolizumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.30 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
Carbetocin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.31 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
Sevofluran - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.32 SWZ
Immunoglobulinum anty D I
Część nr: 33
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651520 Immunoglobuliny
Immunoglobulinum anty D I postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.33 SWZ
Immunoglobulinum anty D II
Część nr: 34
Immunoglobulinum anty D II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.34 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
Botulin toxin A I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.35 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
Pemetrexed - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.36 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
Bleomycin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.37 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
Acidum gadeotericum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.38 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Levofloxacin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.39SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
Aqua pro injectione - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.40 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi
Fondaparinux - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.41 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Vassopresin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.42 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
Cefuroxim - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.43 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
Ceftriaxon - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.44 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
Leki różne VI - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.45 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
Ozymertynib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.46 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
Pazopanib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.47 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33615100 Insulina
Insulinum glargine - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.48 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
Docetaxel - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.49 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
Vinblastyna - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.50 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
Vincristine - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.51 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651660 Sczepionki przeciw grypie
Szczepionki p/grypie - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.52 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
Botulinum toxin A II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.53 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621000 Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych
Żelazo - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.54 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
Iomeprolum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.55 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Evolocumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.56 SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 57
Immunoglobulinum I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.57SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 58
Immunoglobulinum II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.58SWZ