We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 527692-2021
Poland-Ozorków: Refuse and waste related services
2021/S 202-527692
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ozorków
Reference number: RŚ.272.7.2021
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w zakresie:
1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Ozorków (zwanej dalej Gminą) oraz z nieruchomości, na których prowadzona jest działalność oświatowo-wychowawcza, kulturalna, sportowa, w zakresie ochrony zdrowia i ppoż.,
2) wyposażenie, odbiór (transport) i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Modlnej (zwanego dalej Punktem).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami, w tym w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
90533000 Waste-tip management services
90514000 Refuse recycling services
II.2.4)Description of the procurement:
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje zmieszane
i selektywnie zbierane odpady komunalne zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Przedmiot zamówienia obejmuje tylko odpady komunalne, przez które rozumie się odpady powstające w gospodarstwach domowych, z wyłączeniem pojazdów wycofanych z eksploatacji, a także odpady niezawierające odpadów niebezpiecznych pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter lub skład są podobne do odpadów powstających w gospodarstwach domowych (zgodnie z definicją podaną w ustawie z 14 grudnia 2012r. o odpadach).