2. Az eljárásban való részvétel ajánlati biztosíték adásához kötött az alábbiak szerint:
- Az ajánlati biztosíték mértéke: 10 000 000,- HUF;
- AK fizetési számlaszáma: 10032000-00358619-00000017;
- Kamatot AK nem fizet.
- Az ajánlati bizt. teljesíthető a Kbt. 54. § (2) bek. szerinti módok bármelyikén. Igazolás (csatolandó):
- fizetési számlára történő befizetés/átutalás esetén a banki terhelési értesítő (befizetési/átutalási igazolás, bankszámlakiv.) egyszerű másolati példánya (közlemény: "ajánlati biztosíték"; "NYMJV - Szélsőbokori út")
- pénzügyi int. vagy biztosító által vállalt garancia vagy készfizető kezesség útján történő teljesítés esetén a garancia szerződés vagy a kötelezvény elektronikus okirati példánya
- biztosítási szerz. alapján kiállított, készfizető kezességvállalást tartalmazó kötelezvény útján történő teljesítés esetén a kötelezvény elektronikus okirati példánya.
A garanciáról szóló elektronikus okiratnak meg kell felelnie a Pp. szerinti teljes bizonyító erejű magánokirat követelményeinek, és szövegezésének a Kbt. 54.§ (4) bek. szerinti felhasználás valamennyi esetét tartalmaznia kell. Irányadó a Kbt. 73.§ (6) bek. b) bek.-ben foglaltak
2. értékelési szempont (környezetvédelmi vállalás): egyenes arányosítás (2020/60 - 2020. március 25. - KH útmutató A.1.ab) pont)
5. Az EKR használatához az arra jogosult személy részéről történő regisztráció szükséges.