Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на активна нетна електрическа енергия ниско напрежение за нуждите на Министерството на младежта и спорта“
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Предметът на настоящата поръчка е сключването на договор с един изпълнител след провеждане на процедура по чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП, за избор на доставчик на нетна електрическа енергия и на координатор на балансираща група за обекти, предоставени на Министерство на младежта и спорта. Поръчката се обявява във връзка с директива (ЕО) 72/2009 г. за осъществяване на процеса по смяна на доставчик на електронна енергия и Закона за енергетиката ЗЕ/2003 г. за избор на доставка и договаряне на цена за продажба на електрическа енергия и решение на КЕВР за доставка на електрическа енергия за свободния пазар.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 170 000.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Сключването на договор с един изпълнител след провеждане на процедура по чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП, за избор на доставчик на нетна електрическа енергия и на координатор на балансираща група за обекти, предоставени на Министерство на младежта и спорта.