2. Odwołanie przysługuje od niezgodnej z przepisami PZP czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia (w tym na projektowane postanowienia Umowy) lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie PZP.
5. Terminy na wniesienie odwołania określone zostały w art. 515 PZP.