There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 531438-2023
Submission deadline has been amended by:  639232-2023
Magyarország-Zalaegerszeg: Építési munkák
2023/S 169-531438
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Misztikus erdő tervezés és kivitelezés
Hivatkozási szám: EKR001421532023
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a „Mezőgazdasági és turisztikai fejlesztések a Mura Program részeként: Misztikus erdő” elnevezésű projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok ellátására.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45211350 Többfunkciós épületek kivitelezése
45212110 Szabadidőközpont építése
45212120 Tematikus szórakoztatópark építése
45212340 Konferenciaterem építése
45212420 Éttermek és hasonló létesítmények kivitelezése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai:
- Dokumentáció részét képző tervdokumentáció módosítása, vonatkozó engedélyek beszerzése, továbbá a kiviteli tervek elkészítése
-Alábbi főbb kivitelezési feladatok:
I. ütem:
Konferenciaközpont, étterem
120 fős rendezvényhelyszín, a kapacitásának megfelelő konyha és 60 fő egyidejű befogadására alkalmas étterem
Lombkoronasétány
A vezetett útvonallal érintett erdei bázisokon, telepítetten működnek a virtuális élményt adó eszközök.
A fogadóépületet elhagyva, a kilátók számát úgy meghatározva, hogy a tematikus célok
megvalósíthatósága biztosított legyen.