Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Scanunit voor handhavingsdoeleinden
II.1.2)Main CPV code34926000 Car park control equipment
II.1.4)Short description:
Het leveren van een een scanunit voor het handhaven van parkeervergunningen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Deze aanbesteding heeft het opleveren van een werkend systeem voor het scannen van de kentekens van geparkeerde voertuigen tot doel. Hiermee wordt beoogd dat voertuigen zonder geldig parkeerrecht of foutparkeerders geïdentificeerd worden en door een navolgende BOA eventueel gesanctioneerd wordt.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding