Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 532328-2020
Magyarország-Budapest: Építészeti tervezési szolgáltatások
2020/S 217-532328
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
FESZ új épületrész és meglévő épület tervezése
Hivatkozási szám: EKR000410832020
II.1.2)Fő CPV-kód
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Műszaki, mérnöki szolgáltatás beszerzése - tervezés, mely jogosultsághoz kötött
A tervezési feladat részét képezi az új épületrész és a meglévő rendelőintézet épületének felújítására vonatkozó alábbi főbb feladatok
– vázlatterv
– településképi véleményezésre benyújtandó terv
– engedélyezési és kiviteli szintű (szakrendelőkkel, kis műtőkkel ellátott rendelőintézeti tervezés a meglévő részleges felújításával együtt
– a közlekedési tervezés, kert és útépítés tervezés
– ingatlanon belüli és kívüli közmű tervezés
– terveket BIM rendszerben kell kidolgozni.
Opció: Közreműködés a közbeszerzési eljárás lebonyolításában
Felújítással-átalakítással érintett összes bruttó szintterület
Új épületszárny: 2 700 m2
Meglévő felújítás: 1 800 m2
Tervezéssel érintett összes bruttó szintterület: 4 500 m2
A részletes leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Műszaki, mérnöki szolgáltatás beszerzése – tervezés, mely jogosultsághoz kötött
– terveket BIM rendszerben kell kidolgozni