You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezés- 35. sz. főút 2x2 sávra
Hivatkozási szám: EKR001248102023
II.1.2)Fő CPV-kód
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezés- 35. sz. főút 2x2 sávra történő fejlesztésének előkészítése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71322500 Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
35. sz. főút 2x2 sávra történő tervezési feladatainak elvégzése (Debrecen-Józsa Sillye Gábor utca - 354. sz. főút közötti szakasz) az alábbiak szerint:
A 35. sz. főút 2x1 forgalmi sávos főút (országos közút) Debrecen-Józsa Sillye Gábor utca (74+810 km szelvény) - 354. sz. főút (országos közút) (77+210 km szelvény) közötti mintegy egybefüggő 2,4 km hosszú szakasz 2x2 sávra történő bővítéséhez és ehhez kapcsolódóan a Sillye Gábor utcai szintbeni csomópont, valamint Vállalkozók útja szintbeni csomópont fejlesztéséhez szükséges teljeskörű engedélyezési tervek elkészítése és az építési engedélyek megszerzése, valamint a teljeskörű kiviteli tervek elkészítése, továbbá a 35. sz. főút Debrecen-Józsa, Sillye G. utca - 354. sz. főút közötti szakasz 2x2 sávra történő bővítéséhez szorosan kapcsolódó 35. sz. főút - 354. sz. főút csomópont fejlesztésének teljeskörű engedélyezési tervei és építési engedélyei alapján az egységes szerkezet megteremtése érdekében a csomóponti fejlesztés teljeskörű kiviteli terveinek összehangolt elkészítése.
A 2,4 km hosszú szakasz jelentős része lakott területen kívüli, amelyből 250 m pedig lakott terület.
Főbb mennyiségek a tervezési feladat során: (várhatóan):
- 35. sz. főút meglévő 2x1 forgalmi sávos főút (országos közút) szakaszának négynyomúsítása: mintegy egybefüggő 2,4 km hosszú szakaszon.
- Meglévő szintbeni csomópontok fejlesztése: összesen 3 db: 35. sz. főút -Sillye Gábor utca 74+810 km szelvény, 35. sz. főút -Vállalkozók útja 75+545 km szelvény, 35. sz. főút - 354. sz. főút 77+434 km szelvény.
A feladat részletes leírását a szerződéstervezet, illetve annak mellékletét képező tervezési feladatleírás (műszaki leírás) tartalmazza.