Szolgáltatások - 532904-2020
Magyarország-Budapest: Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
2020/S 217-532904
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2020/S 197-476268)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hulladék elszállítása,ártalmatlanítása-Kiskunhalas
Hivatkozási szám: EKR000919612020
II.1.2)Fő CPV-kód
90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A cselekménnyel érintett Kiskunhalas, Majsai út 5. számú – korábbi számozás szerint Kiskunhalas, Majsai út 8. számú ingatlanon szakszerűtlenül és jogszerűtlenül tárolt veszélyes és nem veszélyes hulladékok miatt szükséges a hulladékmentes állapot helyreállítása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk