Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
AO 10650 – A Documentum platformhoz kapcsolódó IT-szolgáltatások biztosítása
Hivatkozási szám: 10650.
II.1.2)Fő CPV-kód72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Documentum platformhoz kapcsolódó IT-szolgáltatások biztosítása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az IT-rendszerek változásaihoz és karbantartásához kapcsolódó szolgáltatások és a Documentum platformon alapuló, kapcsolódó szolgáltatások biztosítása.