This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
8-D-82208-22 Lijkschouw voor Rotterdam
II.1.2)Main CPV code85100000 Health services
II.1.4)Short description:
Ter voorbereiding op de het sluiten van een nieuwe overeenkomst organiseert de Gemeente een marktconsultatie. De marktconsultatie stelt de Gemeente tevens in staat om inzicht te verkrijgen in welke mate aanbieders van lijkschouw aan de behoefte van de Gemeente kunnen voldoen.
U dient zich aan te melden als geïnteresseerde door uw gegevens in te vullen bij de vragenlijst "Aanmelding Marktconsultatie" en deze op dit aanbestedingsplatform in te dienen, zoals beschreven in de 'instructies' van dit platform.
De aanmelding dient te worden ingediend vóór de datum zoals bepaald in het tabblad 'planning'. Na de sluitingsdatum kunnen geen aanmeldingen meer worden ingediend.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De forensische geneeskunde is aan veranderingen onderhevig. De reden hiervoor is dat men
een toekomstbestendige, kwalitatief goede en financieel beheersbare uitoefening en
organisatie van de forensische geneeskunde nastreeft. De komende jaren wordt gewerkt aan
het realiseren van deze ambitie. Onder forensische geneeskunde vallen de volgende taken:
lijkschouw, forensische medische expertise en medische arrestantenzorg.