Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Security Operations Center Diensten (SOC)
Referentienummer: 2022/08/32
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
HTM overweegt om een aanbesteding te starten voor het selecteren van een leverancier voor het leveren van Security Operations Center Diensten (SOC). Met deze marktconsultatie wil HTM in contact komen met partijen die ons kunnen adviseren over de aanpak bij een marktbenadering.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
72800000 Computeraudit- en testdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: