Works - 534978-2021
Submission deadline has been amended by:  594157-2021
Belgium-Ghent: Cycle path construction work
2021/S 206-534978
Contract notice
Works
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Heraanleg fietspaden langs de N446 Waasmunster - Hamme - Dendermonde.
Reference number: AWV O-Vl-WOV/INV/N446/1/U1-F02_0
II.1.2)Main CPV code
45233162 Cycle path construction work
II.1.4)Short description:
Heraanleg fietspaden: Plaats : Gemeentes Waasmunster, Hamme en de stad Dendermonde meer bepaald de gewestweg N446 en de lokale wegen :
• Waasmunster : Hoogstraat, Wareslagdreef en Pontravelaan
• Hamme : Sint-Anna, Ardoystraat, Hooigat, Vossestraat, Ekelbeke, Moernenstraat, Mispelaarstraat,
Zogge, Bookmolenstraat en Overloopakker
• Dendermonde : Zogsebaan
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
44130000 Sewer mains
45100000 Site preparation work
45111250 Ground investigation work
45112200 Soil-stripping work
45112450 Excavation work at archaeological sites
45112500 Earthmoving work
45232440 Construction work for sewage pipes
45233120 Road construction works
45233128 Roundabout construction work
45233129 Crossroad construction work
45233142 Road-repair works
45233200 Various surface works
45233221 Road-surface painting work
45233222 Paving and asphalting works
45233229 Verge maintenance work
45233294 Installation of road signals
45316200 Installation of signalling equipment
45316213 Installation of traffic guidance equipment
77211400 Tree-cutting services
77310000 Planting and maintenance services of green areas
77340000 Tree pruning and hedge trimming
II.2.4)Description of the procurement:
De opdracht omvat :
Plaats : Gemeentes Waasmunster, Hamme en de stad Dendermonde meer bepaald de gewestweg N446 en
de lokale wegen :
Het project omvat volgende deelprojecten :
 de aanleg van fietspaden langsheen de N446 vanaf de Acaclialaan te Waasmunster tot de N470 te
Grembergen (achtereenvolgens Belselestraat, Abdij van Rosenberglaan, Dendermondseweg, Sint-
Anna, Heirbaan en Zogsebaan)
 de aanleg van een rotonde t.h.v. de Pontravelaan te Waasmunster
 de aanleg van rioleringen langsheen de N446 te Waasmunster alsook in het gebied ten zuiden van
de Hoogstraat inclusief de aanleg van een pad boven deze geplande rioleringen (GIP O207 130)
en bouw van een pompstation thv de Sint Franciscusstraat
 de aanleg van rioleringen langsheen de N446 te Waasmunster op de grens met Hamme
(GIP O207 174)
 de aanleg van rioleringen langsheen de N446 te Hamme (Sint-Anna) inclusief de bouw van een
pompstation (AQ 20.532A en GIP O207 172)
184000 / Aanleg fietspaden N446 Waasmunster - Hamme - Dendermonde Revisie E
 de aanleg van rioleringen langsheen de N446 te Hamme (Zogge) alsook langsheen de zijstraten
Hooigat, Vossestraat, Moernenstraat, Mespelaerestraat, Overloopakker, Zogge en
Bookmolenstraat (GIP O207178 en AQ 20.533 en LP 20.533G) inclusief de bouw van pompstation
in de Bookmolenstraat
 de realisatie van fietspaden langsheen de Bookmolenstraat tot en met aansluiting op de bestaande
fietspaden in Hansevelde te Zele
 de aanleg van (druk)rioleringen langsheen de N446 te Dendermonde (GIP O208 186).