Az alkalmasság igazolásának módja:
A Kbt. 69. § (4)-(7) bek. alapján felhívott ajánlattevők az alkalmasságukat az alábbiak szerint kötelesek igazolni:
A referenciaigazolásnak / nyilatkozatnak minimálisan a következőket kell tartalmaznia:
- a szerződést kötő másik fél megnevezését és székhelyét;
- szolgáltatás tárgyát, mennyiségét (az alkalmassági követelmény szerinti tartalommal);
- a teljesítés idejét (a kezdés és befejezés időpontját év-hónap-nap pontossággal megjelölve);
2. „Teljeskörű engedélyezési terv” alatt: az építési engedély megszerzéséhez szükséges, valamennyi tervdokumentációt tartalmazó engedélyezési tervet.
5. „Országos közút” alatt: Ajánlatkérő országos közút alatt az útügyi igazgatásáról szóló 26/2021. (VI. 28.) ITM rendelet 8. § (1) bekezdés a)-cc) pontja szerinti fogalmakat érti.