Works - 535383-2021
Česko-Praha: Stavební práce
2021/S 206-535383
Oprava
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Stavební práce
(Dodatek k Úřednímu věstníku Evropské unie, 2021/S 151-398866)
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zateplení objektu Brno - OPŽP
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Realizace stavebních prací v rozsahu projektové dokumentace, soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr.