Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nieuwbouw voor tijdelijk en permanent verblijf voor personen met een handicap
Reference number: 2021-ETGR-0003
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Eigen Thuis vzw is een organisatie gespecialiseerd in de zorgverlening aan mensen met een ernstige motorische beperking. De vereniging werd opgericht in 1975 met als doel een woonvoorziening en begeleiding voor personen met een ernstige beperking te organiseren. Reeds snel werd rond de woonvoorziening aanverwante dienstverlening uitgebouwd, waaronder het vervoer van personen met mobiliteitsbeperking in de regio Halle-Vilvoorde. Elke aangepaste zorg op de site van Eigen Thuis heeft tot doel het dagelijks leven en het individueel levensproject van bewoners en gebruikers te ondersteunen. Elke activiteit wordt uitgewerkt vanuit onze kernwaarden zelfredzaamheid, het recht op zelfbepaling en individuele verantwoordelijkheid.Eigen Thuis is ingebed in de woonwijk en haar bewoners zijn geïntegreerd in de leefomgeving. De dynamiek die uitgaat van bestuur, medewerkers en vrijwilligers is een wezenlijk onderdeel van het succes van de organisatie en de gezonde financiële en organisatorische structuur waarop ze kan terugvallen. Op het perceel wordt in eerste fase naast het bestaande gebouw een nieuwbouw voorzien met op het gelijkvloers de woonvoorziening voor 35 volwassenen met een zware motorische handicap en op de verdieping een zorghotel met 5 logeerstudio’s voor volwassenen met een zware motorische handicap en 20 logeerkamers. Verder bevat het gebouw een polyvalente zaal met keuken en administratieve ruimtes.Het nieuwe gebouw komt op de bestaande parking te liggen. Het perceel waarop het project betrekking heeft is volgens het gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse K.B. 07/03/1977, gelegen in woongebied.De bestaande woonvoorziening van Eigen Thuis is op dit perceel aanwezig. “OPGELET: het ophalen van de opdrachtdocumenten via de webpagina kan enige tijd in beslag nemen omwille van het volume.”