Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (I–III dalys)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71247000 Statybos darbų priežiūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (I–III dalys).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (I dalis)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71356100 Techninės kontrolės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 137 Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas 56,025 km sankryžos su krašto keliu Nr. 184 Kiduliai–Ramoniškiai rekonstravimas į žiedinę
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (II dalis)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 232 Vilijampolė–Žeimiai–Šėta ruožo nuo 2,640 iki 8,567 km rekonstravimas, įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką.
Pėsčiųjų ir dviračių tako valstybinėje žemėje šalia valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 146 Raseiniai–Šilinė (ruože Raseiniai–Kalnujai) tiesimas.
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (III dalis)
Pirkimo dalies Nr.: 3
Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 190,390 km esančios sankryžos su rajoniniu keliu Nr. 4206 Sakūčiai–Žemaitkiemis rekonstravimas.