II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-51
Reference number: 701802094
II.1.2)Main CPV code43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z
Załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-51
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
KOŁO NAPĘDOWE CIERNE - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - ROLKA PĘDNA
Lot No: 5
ROLKA PĘDNA - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 6 - ROLKA PĘDNA
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - KRĄŻEK NAPĘDOWY
Lot No: 7
KRĄŻEK NAPĘDOWY - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 8 - KOŁO NAPĘDOWE
Lot No: 8
KOŁO NAPĘDOWE - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 9 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 9
Zadanie nr 10 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 10
Zadanie nr 11 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 11
Zadanie nr 12 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 12
Zadanie nr 13 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 13
Zadanie nr 14 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 14
Zadanie nr 15 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 15
Zadanie nr 16 - KOŁO NAPĘDOWE CIERNE
Lot No: 16