II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на хранителни продукти и безалкохолни напитки за Стол №1 – НСА, София
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Доставка на хранителни продукти и безалкохолни напитки за срок до 24 месеца, разделени по обособени позиции, както следва:
1. Доставка на хляб.
2. Доставка на свежи и замразени плодове и зеленчуци.
3. Доставка на пилешко месо и яйца.
4. Доставка на свинско, телешко и агнешко месо, кайма и колбаси.
5. Доставка на бакалски стоки и риба.
6. Доставка на мляко и млечни продукти.
7. Доставка на безалкохолни напитки и минерална вода.
8. Доставка на шоколадови изделия, кафе, чай и свързани с тях продукти
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 400 000.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15811100 Bread
II.2.4)Description of the procurement:
- Хляб тип „Добруджа” УС „България“ опакован, нарязан – 14000 бр.
- Хляб тип „Добруджа” опакован, нарязан – 200 бр.
- Хляб тип „Бял“ опакован, нарязан – 200 бр.
- Хляб тип „Типов” опакован, нарязан – 200 бр.
- Питка за „Хамбургер“ бяла, най-малко100 гр. – 1000 бр.
II.2.1)Title:
Доставка на свежи и замразени плодове и зеленчуци
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)15300000 Fruit, vegetables and related products
- Картофи – 14000 кг; картофи пресни - 500 кг; лук кромид стар – 3500 кг; червен лук кромид стар – 100 кг; лук зелен на връзки – 150 кг; лук чеснов стар 120 кг; праз лук на връзка – 300 кг; спанак пресен – 50 кг; керевиз пресен – 200 кг; пресни гъби – печурки – 700 кг; домати 3300 кг; краставици – 4720 кг; зеле – 3650 кг; моркови – 1900 кг; пиперки – 1200 кг; тиквички 380 кг; патладжани – 220 кг; магданоз 250 кг; копър 200 кг; марули 700 кг; орехови ядки 20 кг; банани - 9000 кг; портокали – 3400 кг; мандарини – 100 кг; киви – 10 кг; грейпфрути – 10 кг; лимони – 200 кг; ябълки 9650 кг; кайсии - 100 кг; праскови - 100 кг; диня – 1100 кг; пъпеш – 450 кг; туршия „Царска“ бидон – 950 кг; туршия „Смесена“ бидон – 100 кг; кисело зеле бидон 1300 кг; туршия от краставици (корнишони) бидон – 60 кг.; грах замразен 2,5 кг – 760 кг; броколи замразени 2,5 кг – 70 кг; зелен фасул замразен 2,5 кг – 50 кг; царевица замразена 2,5 кг – 60 кг; спанак замразен 2,5 кг - 660 кг; замразени моркови на кубчета – 400 кг; бейби моркови замразени 2,5 кг – 50 кг; бейби картофи замразени 2,5 кг – 50 кг; бланширани картофи замразени 2,5 кг – 2000 кг; замразен зеленчуков микс 2,5 кг – 180 кг; чушки белени, замразени 1 кг – 320 кг; гъби замразени 2,5 кг – 500 кг;
Доставка на пилешко месо, яйца
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15112130 Chickens
Пиле цяло - замразено - 2730 кг; пилешки бутчета – замразени – 3220 кг; пилешко филе от гърди – замразено - 3800 кг; пилешко филе от бут, без кожа – замразено – 580 кг; пилешки дробчета – замразени – 50 кг; пилешко филе от гърди – пушено – 20 кг; шунка от пуешко месо – 20 кг; яйца L – 55000 бр
Доставка на свинско, телешко и агнешко месо, кайма и колбаси
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)15100000 Animal products, meat and meat products
Свински бут без кост (охладен) – 2190 кг; свинска плешка без кост (охладена) - 1460 кг; свински котлет (охладен) – 420 кг; свинско контра филе (охладено) – 2410 кг; свински врат без кост (охладен) – 600 кг; свински гърди с кост (охладени) – 440 кг; свински джолан без кост (охладен) – 320 кг; агнешка плешка (охладена) – 30 кг; агнешки бут – (охладен) – 30 кг; агнешки комплект (охладен) – 100 кг; цяло агне (охладено) 10 бр; кайма 40% телешко месо -60 % свинско месо (охладена) – 2400 кг; кайма 100 % свинско месо (охладена) - 100 кг, кебапчета от свинско месо (без съдържание на МОМ) 80 гр. (охладени) – 14000 бр; кюфтета от свинско месо (без съдържание на МОМ) 80 гр. (охладени) – 96000 бр; карначета от свинско месо (без съдържание на МОМ), (охладени) – 440 кг; салам шпеков траен – 200 кг; колбаси малотрайни – 50 кг; кренвирши от св.месо (пушени) – 160 кг; наденица (варено-пушена) – 440 кг; луканка – 85 кг; филе свинско пушено- 68 кг; свински пушен бут – 260 кг; шунка от свинско месо – 120 кг; суджук – 10 кг; пастърма – 10 кг; филе „Елена“ – 10 кг; телешки джолан без кост (замразен) – 440 кг; телешки шол (охладен) – 300 кг; телешко шкембе (замразено) – 250 кг; кайма 60 % свинско - 40% телешко месо „Стара планина“ (охладена) – 50 кг; кайма 100 % свинско месо „Стара планина“ (охладена) - 50 кг; кебапчета 100% свинско месо 60 гр. „Стара планина“ (охладени) – 500 бр; кюфтета 100% свинско месо 60 гр. „Стара планина“ (охладени) – 500 бр; сурова наденица – 100% свинско месо „Стара планина“ – 100 кг; карначета 100% свинско месо „Стара планина“ (охладени) – 50 кг; варени и варено – пушени малотрайни колбаси „Стара планина“ – 50 кг; траен варено пушен салам „Стара планина“ – 20 кг
Доставка на бакалски стоки и риба
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Зрял фасул 1 кг. разфас. – 860 кг; ориз бланш.1 кг. разфас. – 1020 кг, ориз 1 кг. - 440 кг., леща 1 кг. разфас. – 620 кг, сол готварска 1 кг. – 720 кг, мед разфасовка 20 гр. – 10000 бр, нишесте 1 кг. – 40 кг, вино бяло обикн. 0,75 л. – 380 л, макарони – 60 кг, спагети – 20 кг, фиде – 400 кг, картофено пюре – 580 кг, захар 1 кг. – 800 кг, горчица най-малко 0,870 кг. – 30 кг, соев сос – 400 л., майонеза 150 кг, червен пипер – 100 кг, черен пипер млян – 30 кг, черен пипер на зърна – 6 кг, кимион млян - 1 кг, ванилия – 0,2 кг, канела – 1 кг, какао на прах– 5 кг, чубрица суха – 22 кг, джоджен сух – 18 кг, кервиз-целина суха – 7 кг, дафинов лист – 6 кг, сода бикарбонат - 3 кг; подправка тип пикантна – 200 кг, бульони (кубчета) – 4 кг, инстантни супи – 100 бр, крутони – 12 кг., олио – 4500 л, оцет винен – 480 л, маргарин – 20 кг, брашно тип 500 – 1000 кг, галета – 430 кг, риба скумрия консерва най-малко 0,160 кг. – 200 бр., консерва русенско варено най-малко 0,180 кг. – 200 бр., консерва пастет свински най-малко 0,180 кг. – 200 бр., пастет разфасовка най-малко 20 гр. – 1000 бр., „Руска“ салата - 10 кг; салата „Снежанка“ – 10 кг; салата „Боб с лютеница“ – 10 кг; салата „Апетитка“ – 10 кг; салата „Зеле с моркови“ – 10 кг. кьопоолу – 10 кг; консерва домати - белени, рязани на кубчета най – малко 0,800 кг – 2400 бр; доматено пюре най – малко 0,680 кг - 480 бр; лютеница в кофа – 760 кг; консерва мариновани краставици най - малко 0,680 кг – 700 бр; консерва гъби цели най малко 0,680 кг – 50 бр; консерва грах най - малко 0,680 кг – 100 бр; консерва зелен фасул най – малко 0,680 кг – 180 бр; консерва гювеч най-малко 0,680 кг – 150 бр; консерва паприкаш най - малко 0,680 кг – 1000 бр; конфитюр от плодове в кофа – 50 кг; конфитюр от плодове разфасовка най - малко 20 гр. 8000 бр; маринована белена капия най – малко 0,680 кг – 150 бр; туршия смесена най - малко1,7 кг – 100 бр; „Царска туршия” най – малко 1,7 кг – 100 бр; кисело зеле най - малко 1,700 кг – 100 бр; маслини с костилки – 140 кг; кетчуп най- малко 1 кг – 100 кг; филе бяла риба хек замразено – 320 кг; риба скумрия, чистена - замразена 1120 кг
Доставка на мляко и млечни продукти
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)15500000 Dairy products
Масло краве с масленост над 82% - калъп (българско) – 100 кг, масло краве с масленост над 82% най - малко 0,250 кг. (българско) – 710; кг масло краве с масленост над 82% най - малко 0,250 кг. (внос) – 30 кг, масло разфасовка най – малко 10 гр. – 15000 бр., сирене краве (тенекии) – 100 кг, кашкавал „Витоша” (вакуум 1 кг.) – 100 кг, мляко кисело 3,6 % най – малко 0,4 кг – 1450 кг, мляко кисело 2 % най – малко 0,4 кг – 100 кг, мляко прясно 3,2 % най – малко 1 л. (тетрапак) – 2000 л, мляко прясно 1,5 % (тетрапак) най – малко 1 л.– 500 л, айрян най- малко 0,3 кг. – 2200 бр., сирене краве (тенекии) по БДС – 1800 кг, кашкавал „Витоша” (вакуум 1 кг.) по БДС – 980 кг, кашкавал „Витоша” (пита) по БДС – 1300 кг; мляко кисело 2% по БДС най - малко 0.4 кг – 11200 бр, плодово кисело мляко най-малко 0.2 кг – 10000 бр. сметана готварска най – малко 1 л - 340 л, сметана сладкарска най – малко 1 л. – 120 л, топено сирене кутия най-малко 140 гр. – 640 бр., баница със сирене замразена, най – малко 1 кг – 100 кг, топено сирене в черво 20 кг, пушено сирене в черво 40 кг, синьо сирене 40 кг, сирене крема най – малко 0,125 кг – 10 кг, заквасена сметана най – малко 0,4 кг – 50 бр.
Доставка на безалкохолни напитки и минерална вода
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)15980000 Non-alcoholic beverages
Натурални сокове до 50% - 1л. – 7000 бр; натурални сокове 100% - 1л. – 200 бр; натурални сокове до 50% - 0,250 л. – 1000 бр; студен чай 0,500 л. – 5000 бр; минерална вода 0,500 л. – 4000 бр; изворна вода 0,500 л. – 2600 бр; минерална вода 1,5 л. – 200 бр; минерална вода 19 л. - 170 бр; газирана вода 0,500 л. – 200 бр; безалкохолни газирани напитки 0,330 л. различни видове, кен – 6000 бр.; безалкохолни газирани напитки 2 л. различни видове 100 бр; енергийна напитка 0,250 л. кен – 2000 бр; бира 0,500л. кен – 200 бр ; бира 2 л. – 100 бр
Доставка на шоколадови изделия, кафе, чай и свързани с тях продукти
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
Кроасан най-малко 60 гр. – 2000 бр.; Кроасан най-малко 65 гр. – 3000 бр.Кроасан най-малко 80 гр. – 8000 бр.; Кроасан най-малко 110 гр. – 1000 бр.;Мини кроасани 60 гр. – 200бр.; Суха паста най-малко 30 гр. – 6000 бр.; Суха паста най-малко 32 гр. – 6000 бр.; Меденка 50 гр. – 5000 бр.; Солети обикновени най-малко 60 гр. – 45000 бр.;Солети с кашкавал най-малко 200 гр. – 100 бр.;Крекери най-малко 100 гр. – 200 бр.; Печени кръгчета с подправки 112 гр – 32000 бр.; Печени кръгчета с подправки най-малко 70 гр. - 1600 бр.; Шоколадова вафла най-малко 30 гр. – 4800 бр.; Шоколадова вафла най-малко 31 гр. – 3200 бр.;Шоколадова вафла най-малко 32 гр. – 1600 бр.; Шоколадова вафла най-малко 33 гр. – 5600 бр.; Шоколадова вафла най-малко 36 гр. – 4000 бр.; Шоколадова вафла най-малко 40 гр. – 1600 бр.; Шоколадова вафла най-малко 49 гр. – 6400 бр.; Шоколадова вафла най-малко 55 гр. – 8000 бр.; Шоколадова вафла най-малко 80 гр. – 4800 бр.; Вафли пакет най-малко 106 гр. 4000 бр.; Бисквити пакет най-малко 50 гр. – 5000 бр.; Бисквити пакет най-малко 66 гр. – 1000 бр.; Бисквити пакет най-малко 135 гр. – 500 бр.;Бисквити обикновени пакет най-малко 120 гр. – 500 бр.; Бисквити кутия най-малко 94 гр. - 100 бр.; Бисквити кутия най-малко 160 гр. – 100 бр.; Бисквити чаени най-малко 150 гр. – 100 бр,; Бисквити кутия най-малко 200 гр. - 50 бр.; Шоколадов десерт най-малко 30 гр. – 4000 бр.; Шоколадов десерт най-малко 51 гр. – 4000 бр.; Шоколадов десерт най-малко 40 гр. – 4000 бр.; Шоколадов десерт най-малко 60 гр. – 800 бр.; Шоколадов десерт най-малко 15,2 гр. – 2000 бр.; Шоколадов десерт с кокос най-малко 57 гр. – 1000 бр.; Шоколадов десерт с карамел и пшеничен флейкс най-малко 42 гр. – 1500 бр.; Шоколадов десерт най-малко 50 гр. с карамел, нуга и фъстъци – 4000 бр.; Шоколадов десерт с карамел и бисквити най-малко 50 гр. – 4000 бр.; Шоколадов бар най-малко 43 гр. – 1000 бр.; Десерт с мюсли най-малко 50 гр. – 4000 бр.; Шоколад аериран най-малко 35 гр. – 6000 бр.; Шоколад най-малко 80 гр. – 3000 бр.; Шоколад най-малко 90 гр. – 2000 бр.; Шоколадови бонбони кутия най-малко 125 гр. – 50 бр.; Шоколадови бонбони кутия най-малко 126 гр. – 50 бр.; Шоколадови бонбони кутия най-малко 187 гр. – 50 бр.; Шоколадови бонбони кутия 150 гр. – 20 бр.; Шоколадови бонбони кутия 153 гр. – 20 бр. Бонбони дражета най-малко 85 гр. – 1000 бр.; Какаов крем разфасовка най-малко 20 гр. – 4000 бр.; Дъвки - дражета 10 бр. в опаковка най-малко 14 гр. - 200 бр.; Кафе вакумирано на зърна 1 кг. – 40 бр.; Кафе на капсули най-малко 8 гр. - 1000 бр.; Чай билков пакетиран по 20 бр. в кутия разл. вид. – 600 бр.; Чай внос пакетиран (черен, плодов) – 40 бр.; Разтворимо кафе в пак. 2 гр. – 3000 бр.; Разтворимо кафе 2 в 1 8 гр. – 1000 бр.; Разтворимо кафе 3 в 1 16,5 гр. – 4000 бр.; Какао разтворимо 13,8 гр. – 200 бр.; Разтворима топла напитка – шоколад 25 гр. – 100 бр.; Разтворима топла напитка – капучино 13 гр. – 100 бр.; Захар на пакетчета (бяла,кафява) 2 гр. – 6000 броя; Сметана за кафе (течна,суха) – 1000 бр.; Халва разфасовка най-малко 30 гр. – 2000 бр.; локум разфасовка най-малко 30 гр. – 2000 бр.; Локум кутия най-малко 140 гр. – 100 бр.