2. Wykonawca zapewni na zaoferowany sprzęt komputerowy gwarancję producenta sprzętu na okres minimum 36 miesięcy (laptopy – wraz z bateriami do laptopów, monitory, stacje dokujące).
5. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia występują nazwy znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególne procesy, który charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy to traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku dopuszczalne są produkty równoważne pod względem konstrukcji, parametrów, przeznaczenia, funkcjonalności itp. kryteria stosowane w celu oceny równoważności zostały wskazane w kolumnie „Opis (minimalne wymagania)” w SOPZ będącym załącznikiem nr 1D do swz.