Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Dekoratīvo stādu piegāde SIA "Rīgas meži" vajadzībām
Atsauces numurs: SIA RM 2019/62
II.1.2)Galvenās CPV kods03121100 Stādi, sīpoli, saknes, spraudeņi un potzari
II.1.4)Īss apraksts:
Viengadīgo lakstaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde I
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)03121100 Stādi, sīpoli, saknes, spraudeņi un potzari
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde II
Daļas numurs: 2
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde I
Daļas numurs: 3
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 4
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiCena