VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: II.1.4
Instead of:
2. Kod CPV: 48823000-3 Serwery plików
5. Dostawa na adres: Politechnika Wrocławska, bud. F13, ul. Czerwonego Krzyża, 50-345 Wrocław
2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:https://przetargi.pwr.edu.pl/ oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/.
3.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy,
którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.