II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy.
Numer referencyjny: SZPiFP-115-22
II.1.2)Główny kod CPV34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem postępowania jest dostawa akcesoriów i części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych KWP w Bydgoszczy w ilości: 10 129 szt.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę:
1) zadanie nr 1 – części eksploatacyjne do pojazdów marki Ford
2) zadanie nr 2 – części eksploatacyjne do pojazdów marki Renault, Peugeot, Citroen, Dacia
3) zadanie nr 3 – części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW
4) zadanie nr 4 – części eksploatacyjne do pojazdów marki Fiat, Alfa Romeo, Iveco
5) zadanie nr 5 – Akcesoria
6) zadanie nr 6 – części eksploatacyjne do pojazdów marki Autosan, Kapena.
Wykaz części dla zadań 1) - 6) stanowi załącznik do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Części eksploatacyjne do pojazdów marki Ford
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34310000 Silniki do pojazdów i części silników
34320000 Mechaniczne części zapasowe, z wyłączeniem silników i części silników
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów marki: Ford w ilości 314 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).
Części eksploatacyjne do pojazdów marki Renault, Peugeot, Citroen, Dacia
Część nr: 2
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów marki: Renault, Peugeot, Citroen, Dacia w ilości 1270 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1B do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).
Części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW
Część nr: 3
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów marki: BMW w ilości 332 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1C do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).
Części eksploatacyjne do pojazdów marki Fiat, Alfa Romeo, Iveco
Część nr: 4
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów marki: Fiat, Alfa Romeo, Iveco w ilości 1621 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1D do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).
Dostawa akcesoriów w ilości 6 542 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1E do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).
Części eksploatacyjne do pojazdów marki Autosan, Kapena.
Część nr: 6
Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów marki Autosan, Kapena w ilości 50 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1F do SWZ (stanowiącej 80 % zamówienia).