II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Piaski w roku 2022
Numer referencyjny: SA.270.25.2021
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, podwozu drewna oraz nasiennictwa, szkółkarstwa leśnego, utrzymania obiektów leśnych, gospodarki rolno – łąkowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piaski w roku 2022.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 15 634 611.36 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Książ w roku 2022
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77200000 Usługi leśnictwa
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77220000 Usługi impregnacji drewna
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231100 Usługi zarządzania zasobami leśnymi
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Książ, obejmujące: pozyskanie i zrywkę drewna, hodowlę i ochronę lasu, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Piaski w roku 2022
Część nr: 2
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Piaski, obejmujące: pozyskanie, zrywkę i podwóz drewna, hodowlę i ochronę lasu, prace szkółkarskie w szkółce Miranowo, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Rawicz w roku 2022
Część nr: 3
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Rawicz, obejmujące: pozyskanie, zrywkę i podwóz drewna, hodowlę i ochronę lasu, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych, gospodarkę rolno - łąkową.
Maszynowe pozyskanie drewna ze zrywką na wskazanych pozycjach w Nadleśnictwie Piaski w roku 2022.
Część nr: 4
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej na wybranych pozycjach cięć w leśnictwach: Zawory, Mchy, Ostrowieczno, Stawiszyn, Miranowo, obejmujące maszynowe pozyskanie i zrywkę drewna.