II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 332-1
Reference number: 701802077
II.1.2)Main CPV code38431100 Gas-detection apparatus
II.1.4)Short description:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 332-1. Postępowanie składa się z 15 (części) zadań, przy czy zadanie nr 15 obejmuje 36 pozycji asortymentowych z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku - nr grupy 332-1.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)38431100 Gas-detection apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
METANOMIERZ MIKROPROCESOWY MM-4 0-100 % CH4 IP min. 54 Z GŁOWICĄ POMIAROWĄ WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 42 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 2
CZUJNIK SYSTEMOWY METANU SC-CH4/N 0-100%CH4 DWUZAKRESOWY 0-2%CH4; 30-80 % CH4 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALAMI TELEMETRYCZNYMI KSP-1, KSP-2, KSP-3 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 25 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 3
CZUJNIK SYSTEMOWY TLENKU WĘGLA SC-CO/N ZAKRES 0-200PPM CO IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALMI KSP-1, KSP-2, KSP-3 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 14 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 4
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA MCO 2XZAKRESOWY 0-200PPM/0-1000PPM CO IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 38 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 5
GŁOWICA POMIAROWA 62.14 METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY MM-2PW - szacunkowa ilość dostaw wynosi 33 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 6
KLAWIATURA KALIBRACYJNA KB-1 5894 METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY MM-2PW - szacunkowa ilość dostaw wynosi 25 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 7
METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY STACJONARNY MM-2PW 0-100 % CH4 SYSTEM MONITOROWANIA PARAMETRÓW ŚRODOWISKA WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 40 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 8
CZUJNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ MRC Z SYMETRYCZNYM ZAKRESEM POMIAROWYM -250+250PA IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 5 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 9
CZUJNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ MRC Z SYMETRYCZNYM ZAKRESEM POMIAROWYM -1250+1250PA IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 10
CENTRALKA DOŁOWA MINIATUROWA CYFROWA MCCD-01 SYSTEMY MONITOROWANIA PARAMETRÓW ŚRODOWISKA WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP - szacunkowa ilość dostaw wynosi 21 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 11
CENTRALKA SYGNAŁÓW ANALOGOWYCH CSA-2 27MA 12V 4 TORY POMIAROWE WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 12 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 12
CENTRALKA SYGNAŁÓW DWUSTANOWYCH CSD-1 IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 11 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 13
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA CSCO-1 0-1000PPM CO POMIAR CIĄGŁY WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 23 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 14
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA CSCO-2 0-1000PPM CO POMIAR CIĄGŁY PRZEZ DYFUZJĘ WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 16 szt. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Lot No: 15
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku - zadanie obejmuje 36 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ. Szacunkowe ilości określono w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.