Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zaaksysteem gemeente Deurne
Reference number: BIZOB-2022-DEU-MBR-00290
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
De overeenkomst bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens ter beschikking stellen van een gebruiksvriendelijk en intuïtief zaaksysteem voor de gemeente Deurne. Het verzorgen van training en het onderhouden en ondersteunen van het zaaksysteem valt ook onder de overeenkomst.
Het nieuwe zaaksysteem zorgt voor een verdere optimalisatie van het digitaal werken. Met één leverancier wordt een overeenkomst aangegaan.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 5 jaar en kent drie (3) optionele verlengingen van twee (2) jaar.
De ingangsdatum van de overeenkomst is direct na ondertekening van de overeenkomst, rond 1 februari 2023. Dan start de implementatie periode .
Op 1 januari 2024 start de initiële looptijd van 5 jaar.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 740 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: