II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gladheidbestrijding op de fietspaden van de gewestwegen in de provincie Antwerpen
Referentienummer: AWV A'pen-WA-OND-D100-2021-4-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90620000 Sneeuwruimingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
Het uitvoeren van strooi- en/of sneeuwruimingsacties op fietspaden:
- Het uitvoeren van een preventieve fietspadenactie.
- Het uitvoeren van een curatieve fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen).
- Het uitvoeren van een plaatselijke curatieve fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen)
- Het in stand houden van een systeem van permanente bereikbaarheid gedurende de winterdienstperiode
- Voor alle strooi- en/of sneeuwruimingacties levert de opdrachtnemer een fietspadstrooier en/of sneeuwploeg (volgens art. 1.3.1 en 1.3.2 van de technische richtlijnen) met bestuurder(s). Behalve voor percelen 20, 22, 24, 25 en 26, daar levert de opdrachtnemer enkel een smalspoorvoertuig en bestuurder.
Vanuit elke laadplaats vertrekken er verschillende fietspadenroutes (zie art. 1.1.16 van het technisch gedeelte) . Elke fietspadenroute is een apart perceel.
Een overzicht van de percelen is te vinden onder art.58 van het administratief gedeelte.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1: Fietspadenroute D114/01
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare aanbesteding voor aanneming van diensten
Perceel 2: Fietspadenroute D114/02
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Fietspadenroute D114/03
Perceel nr.: 3
Perceel 4: Fietspadenroute D114/04
Perceel nr.: 4
Perceel 5: Fietspadenroute D114/05
Perceel nr.: 5
Perceel 6: Fietspadenroute D114/06
Perceel nr.: 6
Perceel 7: Fietspadenroute D114/07
Perceel nr.: 7
Perceel 8: Fietspadenroute D114/08
Perceel nr.: 8
Perceel 9: Fietspadenroute D114/09
Perceel nr.: 9
Perceel 10: Fietspadenroute D112/F/01
Perceel nr.: 10
Perceel 11: Fietspadenroute D112/F/02
Perceel nr.: 11
Perceel 12: Fietspadenroute D112/F/03
Perceel nr.: 12
Perceel 13: Fietspadenroute D112/F/04
Perceel nr.: 13
Perceel 14: Fietspadenroute D112/F/05
Perceel nr.: 14
Perceel 15: Fietspadenroute D112/F/06
Perceel nr.: 15
Perceel 16: Fietspadenroute D112/F/07
Perceel nr.: 16
Perceel 17: Fietspadenroute D112/F/08
Perceel nr.: 17
Perceel 18: Fietspadenroute D112/F/09
Perceel nr.: 18
Perceel 19: Fietspadenroute D112/F/10
Perceel nr.: 19
Perceel 20: Fietspadenroute D125/01
Perceel nr.: 20
Perceel 21: Fietspadenroute D125/02
Perceel nr.: 21
Perceel 22: Fietspadenroute D125/03
Perceel nr.: 22
Perceel 23: Fietspadenroute D125/04
Perceel nr.: 23
Perceel 24: Fietspadenroute D125/05
Perceel nr.: 24
Perceel 25: Fietspadenroute D125/06
Perceel nr.: 25
Perceel 26: Fietspadenroute D125/07
Perceel nr.: 26
Perceel 27: Fietspadenroute D125/08
Perceel nr.: 27
Perceel 28: Fietspadenroute D125/09
Perceel nr.: 28
Perceel 29: Fietspadenroute D125/10
Perceel nr.: 29