VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: II.1.6
Instead of:
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania)wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 13. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
Read:
2. Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lub których Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust. 2f ustawy Pzp, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunku udziału:
— oryginał lub kopia poświadczona przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem „Rachunku zysków i strat” za jeden rok obrotowy z ostatnich 3 lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż jeden rok – za ten okres.
W przypadku podmiotów, które na podstawie przepisów odrębnych nie są zobowiązane do sporządzania sprawo zdania finansowego Zamawiający wymaga innych dokumentów określających przychody za okres jak w zdaniu poprzednim.
Wykaz i krótki opis kryteriów kwalifikacji:
Section number: III.1.3
— wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane - zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o
Których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy.
Section number: III.1.6
2. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Section number: IV.1.6
Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna
Proszę podać dodatkowe informacje na temat aukcji elektronicznej:
Zamawiający zamierza przeprowadzić aukcję elektroniczną w zakresie zadań od 1 do 13. Aukcja przeprowadzona zostanie, jeżeli w postępowaniu w zakresie ww. części zamówienia złożone zostaną co najmniej dwie oferty niepodlegające odrzuceniu.
Adres strony internetowej na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna: https://laip-pgg.coig.biz. Szczegółowe informacje zawarto w SIWZ
Zamawiający zamierza przeprowadzić aukcję elektroniczną w zakresie zadań od 1 do 20. Aukcja przeprowadzona zostanie, jeżeli w postępowaniu w zakresie ww. części zamówienia złożone zostaną co najmniej dwie oferty niepodlegające odrzuceniu.
Adres strony internetowej na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna: https://laip-pgg.coig.biz Szczegółowe informacje zawarto w SIWZ
Section number: IV.2.2
Date: 04/02/2019
Local time: 08:45
Date: 18/02/2019
Section number: IV.2.7
Local time: 09:00