Sprememba javnega naročila/koncesije v njegovem/njenem obdobju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD in PZR za »Zmanjšanje poplavne ogroženosti v občini Slovenj Gradec«
Referenčna številka dokumenta: 43018-8/2020
II.1.2)Glavna koda CPV71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV71300000 Inženirske storitve
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
71330000 Razne inženirske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe:
Predmet javnega naročila je Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD in PZR za »Zmanjšanje poplavne ogroženosti v občini Slovenj Gradec« za operacijo Zagotovitev poplavne varnosti v porečju Drave - območje Meže z Mislinjo.
Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v Projektni nalogi.