Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 540120-2021
Netherlands-Amsterdam: Sewage, refuse, cleaning and environmental services
2021/S 206-540120
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Onderhoud Vuilwaterafvoer en Hemelwaterafvoer
Reference number: 2021-57
II.1.2)Main CPV code
90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4)Short description:
De opdracht in verdeeld in twee kernonderdelen, te weten:
Kernonderdeel 1;
Het preventief en correctief rioleringsonderhoud, waarbij de scope van de werkzaamheden met betrekking tot het rioleringsstelsel is gesplitst in drie verschillende rioolstelsels.
- Riolering ondergrondse stations
- Riolering bovengrondse stations en haltes
- Vuilwaterberging ondergronds
De aannemer dient minimaal 3 maal per jaar preventief alle liggende rioleringsleidingen te reinigen.
De aannemer dient preventief minimaal 4 maal per jaar onderhoud te plegen aan vetafscheider.
Kernonderdeel 2:
Het preventief en correctief dak onderhoud en onderverdeeld in twee verschillende activiteiten.
- Reiniging van de dakvlakken.
- Reinigen van de dakgoten, dakafvoeren en hemelwaterafvoeren.
De aannemer dient 1 maal per jaar preventief alle dakgoten, dakafvoeren en hemelwaterafvoeren te reinigen.