Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 540913-2023
Submission deadline has been amended by:  634912-2023
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2023/S 173-540913
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mohácsi Duna-híd és kapcsolódó úthálózat
Hivatkozási szám: EKR001069312023
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Mohácsi Duna-híd és csatlakozó, az 51 sz. másodrendű főút és az M6 autópálya közötti úthálózat kivitelezési feladatainak megvalósítása.
Jelen közbeszerzés tárgyát képező munkák részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45220000 Mérnöki és építési munkák
45221111 Közúti híd építése
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
45233120 Közút építése
45233121 Főútvonal építése
45233128 Körforgalom építése
45233162 Kerékpárút építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés keretében a Mohácsi Duna-híd és csatlakozó, az 51 sz. másodrendű főút és az M6 autópálya közötti úthálózat kivitelezési feladatainak megvalósítása. (PST: K.057.02).
Mennyiség:
A Mohácsi Duna-híd és csatlakozó, az 51 sz. másodrendű főút és az M6 autópálya közötti úthálózat kivitelezése 28,8 km hosszban.