Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Accountantsdiensten 2023-2027
Reference number: 1301071
II.1.2)Main CPV code79200000 Accounting, auditing and fiscal services
II.1.4)Short description:
Accountantsdiensten bestaande uit de hierna genoemde onderdelen:
• De certificerende functie, gericht op de interim-controle en het verstrekken van verklaringen bij de jaarrekening, rekening houdende met veranderende regelgeving;
• De natuurlijke adviesfunctie, voortvloeiend uit en onlosmakelijk verbonden met de certificerende functie, waaronder het verlenen van bestuurlijke ondersteuning.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Boven de Europese drempelwaarde van € 215.000
540977-2022 - MededingingNederland-Pijnacker: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 1301071
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding