Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Onderhoud groenvoorziening en onkruidbeheersing verhardingen Biddinghuizen en Swifterbant
Reference number: 228807
II.1.2)Main CPV code77314000 Grounds maintenance services
II.1.4)Short description:
Het uitvoeren van regulier onderhoud groenvoorziening en onkruidbeheersing verhardingen in de plaatsen Biddinghuizen en Swifterbant binnen de gemeente Dronten. Een uitgebreide omschrijving van het werk is aangegeven in het bestek.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 228807
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding