Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa prętów ze stali w gat. St dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Reference number: 701801812
II.1.2)Main CPV code44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa prętów ze stali w gatunku ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 zadań.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pręty stalowe okragłe ST 3S
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Pręty stalowe płaskie ST 3S
Lot No: 2
Pręty stalowe sześciokątne ze stali w gat ST 3S
Lot No: 3
Pręty stalowe kwadratowe ze stali w gat ST 3S
Lot No: 4
Pręty stalowe okrągły do zbrojenia betonu ze stali w gat ST 3S
Lot No: 5