II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Numer referencyjny: 701801753
II.1.2)Główny kod CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.)oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 9. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia oraz parametry prawne i techniczno - użytkowe określono Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia (SIWZ)
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Rozpora niesymetryczna V-29 L-500 MM, strzemię M-20 - ilość: 32 149 kompletów
Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 MM, strzemię M-20 - ilość: 24 650 kompletów
Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 MM, strzemię M-24 - ilość: 51 984 kompletów
Rozpora niesymetryczna V-29 L-1000 MM, strzemię M-20 - ilość: 17 741 kompletów
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-500 MM, śruby hakowe TR20x4 - ilość: 14 784 kompletów
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-600 MM, śruby hakowe TR20x4 - ilość: 7 895 kompletów
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-750 MM, śruby hakowe TR20x4 - ilość: 108 797 kompletów
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-1250 MM, śruby hakowe TR20x4 - ilość: 5 178 kompletów
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-800 MM, śruby hakowe TR20x4 - ilość: 349 499 kompletów