II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-18)
Reference number: 701802000
II.1.2)Main CPV code43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 SIWZ.
II.2.1)Title:
Żerdzie kotwy iniekcyjnej z tworzywa sztucznego, głowica mechaniczna uszczelniająca, złączki z tworzywa sztucznego
Lot No: 2
Rura metalowa wlewowa 0,5 m
Lot No: 3
Rura metalowa wlewowa 1,5 m
Lot No: 4
Rura metalowa wlewowa 2,0 m
Lot No: 5
Nabojnica - głowica jednorazowa
Lot No: 6
Głowica uszczelniająca wielokrotnego użycia system hydroszczelinowania skał UHS-38
Lot No: 7