Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Raamlepingud juriidiliste tekstide tõlkimiseks Euroopa Liidu teatud ametlikest keeltest eesti keelde
II.1.2)CPV põhikood79530000 Tõlketeenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hange koosneb 6 osast (vt hanketeate osa II.2). Hankeosade puhul on hankemenetlus alaline, uusi osalemistaotlusi võidakse vastu võtta kogu hankemenetluse vältel. Raamlepingud sõlmitakse hankeosade kaupa. Raamlepingud sõlmitakse 1 aastaks, neid võidakse uuendada vaikival kokkuleppel 4 korda 1 aasta kaupa. Iga hankeosa raames sõlmitavate raamlepingute maksimaalne arv on kindlaks määratud. Hankelepingu sõlmimise kriteeriumide alusel koostatakse nimekiri paremusjärjestuse põhjal. See nimekiri määrab kindlaks lepingupartnerite algjärjestuse ning nendega võetakse ühendust konkreetse tõlketöö tellimiseks, arvestades nende tõlkemahtusid ning võimalikku spetsialiseerumisvaldkonda. Järjestus vaadatakse regulaarselt läbi, et see kajastaks osutatud teenuste tegelikku kvaliteeti. Samuti võib paremusjärjestust muuta uute raamlepingute sõlmimise või kehtivate raamlepingute lõpetamise korral.
VI osa: Lisateave