You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kazincbarcika Város Önkormányzat tulajdonában álló 0256/21 hrsz-ú ingatlanon megvalósuló projekt keretében vízi komplexum kialakítása a cél. A létesítmény 2 ütemben valósul meg. Az I. ütem kiépítése már folyamatban van.
Jelen közbeszerzési eljárás keretében nyertes Ajánlattevő feladata Kazincbarcika Vízikomplexum II. ütem kivitelezési feladatainak elvégzése.
A vízi komplexum kialakítása az alábbi ütemezés szerint történik:
I. ütem (nem képezi jelen közbeszerzési eljárás tárgyát)
Megvalósul a teljes épületszerkezet és az uszoda rendeltetési egység a kültéri medence nélkül, szerkezetkész állapotú a tanmedencék körüli terület, a wellness és rekreáció, a sportszakmai irodaterület, a rendezvényterem és a fitness-konditerem. A parkoló építése és a környezetrendezés - növényültetés és öntözőrendszer telepítés nélkül - is az I. ütemben történik. Az I. ütem teljes körű kivitelezésében érintett helyiségek alapterülete a jogerős építési engedély alapján 6340 m2.
II. ütem (jelen közbeszerzési eljárás keretében valósul meg)
Nyertes ajánlattevő feladata a hiányzó szakipari és környezetrendezési munkák elvégzése, a kültéri medence kivitelezése.
A szakági munkarészek ütemezése a fentiek szerint történik, azzal, hogy az I. ütem rendeltetésszerű használatához szükséges minden szakági munkarész elkészül az I. ütemben.
A lehatárolt két ütem határán megépülnek a tervezett épületszerkezetek, az átközlekedő nyílásokban az átjárás megakadályozására az I. ütemben ideiglenesen kialakított, bontható, munkaterület lehatároló biztonsági rács készül, 2 m magasságban, figyelmeztető táblával. A második ütem kiépítését követően az átközlekedő nyílásokban kialakított térelhatároló szerkezetek bontásra kerülnek.
Főbb szakági munkarészek műszaki tartalma a második ütemben:
Tartószerkezeti munkarész:
A második ütemben csak a kültéri medence tartószerkezeti munkáit kell elvégezni.
821 m3 vasbeton szerkezet kivitelezésére
Építészeti munkák:
Az alapterületi vázlatokon jelölt területeken az építészeti kialakítás - beleértve a területen belüli összes úsztatott beton esztrich aljzatot, válaszfalat, beltéri nyílászáró szerkezetet, lakatosszerkezetet, üvegszerkezetet, álmennyezetet, asztalos szerkezetet, általános burkolási és festési munkákat, medenceterek burkolását - ebben az ütemben valósul meg. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy a kiviteli tervdokumentációban meghatározott műszaki tartalom teljes kiépítése a feladat, ha valamely szöveges leírásban valamely elem nem kerül felsorolásra, az nem jelenti a kiépítendő műszaki tartalom limitálását.
Elektromos munkák:
Az építészeti kialakítással összefüggésben készülő elektromos munkák ebben az ütemben valósulnak meg.
Automatika rendszer:
Az építészeti kialakítással összefüggésben készülő automatika munkák ebben az ütemben valósulnak meg.
Épületgépészeti munkák:
Az építészeti kialakítással összefüggésben készülő épületgépészeti munkák ebben az ütemben valósulnak meg. Az épületgépészeti munkák részét képezi: légtechnika, fűtés-hűtés, víz-és csatorna. A II. ütemre meghatározott épületgépészeti feladatok teljeskörű kivitelezése.
Sporttechnológia
Az első ütemben csak az úszás versenyekhez szükséges 50m-es úszómedence pályaelválasztó kötelek, illetve ezek elhelyezéséhez, tárolásához szükséges elemek készülnek el. A második ütemben készül a fentieken kívül a teljeskörű sporttechnológiai berendezés beszerzése, beépítése.
Vízgépészet