II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Hydromel/Pumar dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Pokój (nr grupy 295-27-10, 295-27-20)
Reference number: 451800574
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Hydromel/Pumar dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Pokój.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Stojak hydrauliczny dwuteleskopowy
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
Stojak hydrauliczny dwuteleskopowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik przesuwu wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wychylnej
Lot No: 3
Siłownik stropnicy wychylnej wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wysuwnej
Lot No: 4
Siłownik stropnicy wysuwnej wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Podpora stropnicy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Sworzeń Q50xM36 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Podpora hydrauliczna wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przesuwnik sekcji wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.