Supplies - 551904-2021
Czechia-Pardubice: Gas-therapy and respiratory devices
2021/S 211-551904
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ventilátory plicní pro děti a dospělé
II.1.2)Main CPV code
33157000 Gas-therapy and respiratory devices
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace 10 ks plicních ventilátorů pro děti a dospělé pro oddělení ARO a JIP Orlickoústecké nemocnice a 3 ks transportních plicních ventilátorů pro centrální urgentní příjem Orlickoústecké nemocnice v souladu s technickými podmínkami a ostatními požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: