Services - 552808-2018
Netherlands-Utrecht: Supply services of personnel including temporary staff
2018/S 242-552808
Prior information notice
This notice is for prior information only
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Marktconsultatie - Inhuur van externen (verwachte einddatum: 14-1-2019)
II.1.2)Main CPV code
79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.1.4)Short description:
ROC Midden Nederland zoekt voor de komende jaren betrouwbare leveranciers die de inhuur van alle tijdelijke externe medewerkers voor ROC MN verzorgen. Doelmatigheid, ontzorging van de inhurend managers, transparantie, kostenbeheersing/reductie en rechtmatigheid/compliancy staan voorop. ROC Midden Nederland zoekt hiervoor partners met veel marktkennis en een breed netwerk om alle inhuurvraagstukken goed in te kunnen vullen, ook met krapte in de arbeidsmarkt.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Inhuur van onderwijzend personeel
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
79600000 Recruitment services
II.2.4)Description of the procurement:
De inhuur van onderwijzend personeel betreft de tijdelijke inzet van (bevoegde) docenten voor de generieke vakken en van vakdocenten en -instructeurs met specifieke vak- en marktkennis.
De gemiddelde jaaromvang van alle inhuur van externen is ongeveer 5 000 000 EUR, ca. 70 % daarvan betreft de inhuur van onderwijzend personeel.
Inhuur van ondersteunend personeel
Lot No: 2
De inzet van tijdelijk ondersteunend personeel laat kenmerken door een grote diversiteit op het gebied van ureninzet, periode en vakgebied, etc.
De gemiddelde jaaromvang van alle inhuur van externen is ongeveer 5 000 000 EUR, ca. 20 % daarvan betreft de inhuur van ondersteunend personeel.
Inhuur van surveillanten
Lot No: 3
De inhuur van surveillanten omvat het werven, instrueren, plannen en inzetten van surveillanten, inclusief het poolbeheer. Aanvulling met dezelfde werkzaamheden voor andere functiegebieden, zoals bijvoorbeeld congierges, is op termijn mogelijk.
De gemiddelde jaaromvang van alle inhuur van externen is ongeveer 5 000 000 EUR, ca. 10 % daarvan betreft de inhuur van surveillanten.